Archiwum dla tagu: łożko

Łóżko do sypialni.

Treści dodano: 10-02-2012, Tagi: sypialnia, łożko, klimat

Jeżeli mamy na tyle duże mieszkanie lub też dom prywatny, że możemy przeznaczyć osobne pomieszczenie na sypialnię koniecznie powinniśmy to zrobić bez chwili zastanowienia. Własna sypialnia to prawdziwy komfort. Jeśli już mamy sypialnię również koniecznie powinniśmy zakupić do niej najprawdziwsze łóżko sypialniane. Czyli nie żadną rozkładaną kanapę czy tapczan, ale naprawdę wielkie luksusowe łoże. I nie przerażajmy się od razu ceną łóżek sypialnianych zanim jeszcze zaczniemy się za nimi rozglądać. Kiedy bowiem sprawdzimy kilka ofert może się szybko okazać, że znajdziemy łóżko sypialniane tańsze od jakieś sofy czy kanapy do salonu. Warto takie łóżko mieć, bo nadaje ono pomieszczeniu odpowiedni wygląd, tworzy niepowtarzalny klimat. Poza tym sypialnia jest miejscem, w którym wypoczywamy, śpimy i nabieramy sił na kolejny dzień. Musimy mieć zatem pełen komfort i luksus. Możemy wybrać zarówno mniejsze jak i większe łóżka do sypialni, ale może warto postawić na te większe. Nie różnią się one od siebie znacznie pod względem ceny, a na pewno będzie nam wygodniej na większym łóżku.

Narzuty ozdobne na łóżko.

Treści dodano: 13-02-2012, Tagi: sypialnia, łożko, klimat

Jeżeli mamy w sypialni specjalne łóżko sypialniane, które nie posiada skrzyni na pościel (a takich modeli jest dużo) koniecznie powinniśmy mieć również jakąś ładną, ozdobną narzutę, by ową pościel zakryć w ciągu dnia. Takie łóżko jest wygodne pod względem tego, że nie ma konieczności zaścielania go, ale gdybyśmy zostawili „rozkopaną” pościel nie będzie to ładnie wyglądać. A nawet jeśli mamy jakieś specjalne miejsce przeznaczone na pościel nie zostawimy przecież „gołego” materaca, bo nie będzie to ładnie wyglądać. Co prawda sypialnia jest miejscem bardzo prywatnym, do którego nie zapraszamy gości na kawę i pogawędki, ale mimo wszystko warto zadbać o to, by panował tam ład i porządek. A taka ładna narzuta rozwiąże cały problem. Oczywiście dobrze abyśmy mieli przynajmniej dwie narzuty, bo raz na jakiś czas powinniśmy je prać. Jeśli będziemy mieli więcej niż jedną narzutę nasze łóżko w ciągu dnia zawsze będzie zakryte. Ciekawym pomysłem mogą być także małe poduszeczki dekoracyjne. Sprawią one, że w naszej sypialni będzie jeszcze bardziej przyjemnie.

Prywatność to podstawa.

Treści dodano: 13-02-2012, Tagi: sypialnia, łożko, klimat

Sypialnia to takie miejsce w domu, w którym powinniśmy się czuć całkowicie komfortowo. I o ile być może nie odważylibyśmy się chodzić w bieliźnie w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy salon, bo moglibyśmy narazić się na komentarze sąsiadów, o tyle w sypialni mamy do tego pełne prawo, mamy prawo czuć się swobodnie. Aby jednak nie dawać sąsiadom powodu do „gadania” powinniśmy zadbać o swoją prywatność. Możemy zrobić to za pomocą zasłon, rolet czy żaluzji. Na co dokładnie się zdecydujemy zależy od nas i od naszego gustu. Nie każdemu bowiem podobają się zasłony czy żaluzje. Musimy zatem wybrać takie rozwiązanie, które będzie nam odpowiadać. Oczywiście nie każde zasłony czy też nie każda roleta pasuje do wystroju wnętrza sypialni dlatego też musimy zwrócić na to uwagę podczas zakupów. Jeśli zaś chodzi o żaluzje są one dość uniwersalne. Nie chodzi tutaj naturalnie o żaluzje starego typu jak srebrne żaluzje blaszane, bo wybór obecnie mamy dużo większy. Jeśli mimo wszystko nie wiemy na co się zdecydować warto byśmy obejrzeli kilka projektów i może wpadniemy na jakiś ciekawy pomysł.

Łóżko piętrowe dla dziecka.

Treści dodano: 05-03-2012, Tagi: łożko, kolor

Każdy z nas na pewno widział choć raz w swoim życiu tak zwane łóżko piętrowe. Niejedni z nas mieli okazję na takim łóżku spać. Na pewno jest to bardzo ciekawe rozwiązanie jeśli mamy małe mieszkanie i więcej niż jedno dziecko zatem siłą rzeczy rodzeństwo musi dzielić ze sobą pokój. Dwa łóżka w jednym pokoju mogłyby sprawić, że dzieci już w ogólne nie miałyby swojej przestrzeni, miejsca do zabawy. Obecnie łóżka piętrowe znacznie różnią się od dawnych łóżek, są wyjątkowo wygodne, bezpieczne i nierzadko ekskluzywne. Jednym z ciekawszych modeli są łóżka piętrowe posiadające schody zamiast drabinki do wspinania. Jest to tym bardziej bezpieczne rozwiązanie dla mniejszych dzieci. Często także można spotkać łóżka piętrowe ze specjalnie wbudowanymi szafkami, w których można zmieścić całkiem sporo rzeczy. Mamy do wyboru łóżka wykonane z prawdziwego drewna, ale także metalowe i tym podobne. To na jakie łóżko się zdecydujemy zależy oczywiście od tego w jakim stylu mamy urządzony pokój, ale na pewno każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.

http://furnitureworld.pl/jakie-produkty-na-jakich-regalach/