Wynajem samochodu służbowego - czy warto?

Biznes

26-10-2020

W biznesie liczy się czas, wszak czas to pieniądz. Dlatego też warto posiadać samochód w firmie. Nawet jeżeli nie jest to konieczność, to jest to po prostu duża wygoda. Trzeba coś przewieźć, albo udać się na wizytę do urzędu coś załatwić? Nie musisz wzywać taksówki, czy prosić kogoś o przysługę - wsiadasz w samochód i jedziesz. Niemniej nie każdej firmie po drodze jest z samochodem służbowym na własność, ponieważ jest to niemały wydatek. 

Koszt zakupu to jedno, a gdzie ubezpieczenia i koszty napraw? Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem samochodu do firmy, ale wstrzymują Cię koszty i to, że przecież samochód nie jest potrzebny “na cały etat”, rozważ ciekawą możliwość, a mianowicie : wynajmij auto z Traficarem!

Samochód służbowy dla firmy

Wynajem samochodów raczej kojarzy się z drogą przyjemnością i z potężnymi firmami które mogą sobie pozwolić na taki “zbytek”. Jednak nic bardziej mylnego! Wynajem samochodu służbowego to możliwość uzyskania wszelkich udogodnień związanych z posiadaniem do dyspozycji samochodu, bez dużych kosztów oraz obowiązków związanych z posiadaniem go na własność.

Elegancki, komfortowo wyposażony samochód można wynająć w bardzo przyzwoitych pieniądzach. Dzięki temu Ty i pracownicy Twojej firmy możecie korzystać z samochodu kiedy tylko potrzebujecie, a pieniądze które przedsiębiorstwo musiałoby przeznaczyć na kupno samochodu, z powodzeniem można przeznaczyć na inne cele.

Z tego względu jest to dogodne rozwiązanie również dla młodych, dopiero rozwijających się firm. Gdy biznes dopiero rozwija skrzydła, nie ma po co obciążać go niemałym wydatkiem na pojazd. Po prostu wynajmij auto z Traficarem i zyskaj mobilność, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Wynajem samochodu służbowego - czy warto?

Wynajem samochodów dla firm

Masz flotę samochodów służbowych, ale mimo wszystko sezonowo cierpisz na braki? Może ruch w interesie jest większy, a może któreś z aut trafiło do mechanika - czas nagli, praca czeka, a pojechać nie ma czym. Co wtedy? Przecież kupno kolejnego samochodu to nie taka szybka decyzja. Nie pozwól aby coś takiego pokrzyżowało Ci plany biznesowe, szczególnie w tych dynamicznych czasach. Wynajmij auto z Traficarem i utrzymaj tempo. 

Dlaczego warto wynająć samochód dla firmy

Jeżeli zestawić koszt kupna samochodu i wszelkie inne koszty z nim związane(ubezpieczenia, naprawy) oraz koszt wynajmu samochodu, to finansowo zdecydowanie wygrywa ta druga opcja. Szczególnie, jeżeli w Twojej firmie samochód nie jest użytkowany w sposób ciągły.

Decydując się na wynajem, otrzymujesz do użytkowania nowoczesny, gruntownie sprawdzony pod kątem sprawności samochód. Nie musisz martwić się o przeglądy, naprawy etc - tym wszystkim zajmie się Traficar. Innymi słowy - masz tak zwaną wolną głowę. Skupiasz się na biznesie, nie na pilnowaniu dat i rezerwacji terminów u mechanika.

Zastanawiałeś się może nad wzięciem samochodu w leasing, ale wciąż się wahasz, bo zdajesz sobie sprawę, że spowoduje to ograniczenie Twojej zdolności kredytowej? W takim razie wynajem samochodu to znakomita alternatywa. 

Jeżeli w Twojej działalności samochód nie jest konieczny, ale po prostu przydatny, wynajem auta od sprawdzonej firmy to ekonomiczne rozwiązanie które warto rozważyć. 

Podobne artykuły