Drukarka e-mark dlaczego warto zakupić ją do swojej firmy?

Biznes

21-02-2021

Obecnie żyjemy w czasach, w których naprawdę warto jest korzystać z nowoczesnych technologii. Pamiętajmy więc, że jako przedsiębiorcy powinniśmy zadbać o to, aby do swojej firmy wprowadzać takie rozwiązania, które pozwolą nam na usprawnienie codziennej pracy. Dlatego też z całą pewnością warto jest dowiedzieć się więcej na temat mini drukarki Colop e-mark i rozważyć zakup tego typu urządzenia.

Drukarka Colop e-mark, co to takiego jest? W jaki sposób działa?

Mini drukarka e-mark to małe i kompaktowe, a przy tym niezwykle nowoczesne i innowacyjne urządzenie elektroniczne. Dzięki niej jesteśmy w stanie nanosić kolorowe nadruki na dowolne powierzchnie. Z pomocą mini drukarki e-mark możemy znakować między innymi takie powierzchnie jak: papier, drewno, kartony, pyty CD, tkaniny czy nawet papier fotograficzny. Tego typu urządzenie działa po podłączeniu do komputera lub telefonu, należy zaznaczyć, że drukuje ono w technologii atramentowej. Co ważne możemy połączyć je także w sposób bezprzewodowy za pomocą Wi-Fi z takimi sprzętami jak laptop, smartfon czy tablet. Abyśmy mogli uruchomić naszą mini drukarkę musimy pobrać odpowiednią aplikację. Z takiej aplikacji można korzystać zarówno przy użyciu systemu Android, jak i systemu iOS. Ponadto warto dodać, że do tego typu urządzenia możemy także wgrać trzy dowolnie wybrane grafiki statyczne i w razie potrzeby korzystać z nich bez pomocy aplikacji, wybierając je przy użyciu dotykowego przycisku znajdującego się na tejże mini drukarce. Grafiki te w zależności od potrzeb możemy zmieniać. Tego typu mobilna pieczątka daje nam nieograniczone możliwości nadruku, dlatego też tak wiele firm coraz chętniej decyduje się na jej zakup.

Drukarka e-mark dlaczego warto zakupić ją do swojej firmy?

Dlaczego warto zakupić drukarkę e-mark? Jakie są jej główne zalety?

Mini drukarka e-mark potocznie nazywana jest mobilną pieczątką. Tego typu urządzenie daje nam cały szereg korzyści. Dzięki niej jesteśmy w stanie personalizować grafiki, tworzyć własne projekty pieczątek, automatycznie zmieniać numerację i daty czy też drukować grafiki o dość dużej powierzchni. Jak wiadomo w firmach używa się z wielu pieczątek, którym to należy zapewnić odpowiednie miejsce. Natomiast mini drukarka e-mark to uniwersalna, mobilna pieczątka, która z powodzeniem może zastąpić wszystkie pieczątki, z których do tej pory korzystaliśmy. Jest to, zatem bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy znacząco poprawić komfort swojej codziennej pracy. Mobilna pieczątka to niezwykle funkcjonalny sprzęt. Korzystanie z niej jest bardzo łatwe. Wiele osób docenia również to, że mini drukarka e-mark umożliwia na kolorowy wydruk i daje nieograniczone pole zadruku. Dzięki niej możemy tworzyć dowolnie długi nadruk. Tego typu urządzenie możemy nabyć np. w sklepie Nana Kraków. Ponadto należy zaznaczyć, że w sklepie tym zakupimy również lekkie i kompaktowe etui ochronne do mini drukarki e-mark. Dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy? Sklep Nana zapewnia nam szybką i sprawną realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę klienta i fachowe doradztwo.

Podobne artykuły