Analiza programów lojalnościowych i inne usługi Spartavity

Marketing

22-06-2021

Spartavity to firma z bogatym, 15-letnim doświadczeniem na rynku. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim tworzeniem programów lojalnościowych. Niemniej jednak w ofercie znaleźć można również szereg innych usług, powiązanych z tą główną. Konsulting czy analiza programów lojalnościowych to tylko niektóre z nich. Uważamy, że warto bliżej przyjrzeć się tej firmie i temu, co ma do zaoferowania.

Programy lojalnościowe tworzone przez Spartavity

Sparta Loyalty Platform to program stworzony na bazie wieloletniego doświadczenia twórców. Marketingowo satysfakcjonujący, ponieważ Sparta Loyalty potrafi doskonale dopasować ofertę do wymagań klienta. Wykonuje usługą kompleksowo od A do Z. Zaczynając od badania potrzeb, a na wdrażaniu systemu i jego obsłudze kończąc. Pomaga również uniknąć wielu kosztownych błędów, oraz trafnie zbadać potrzeby przedsiębiorstwa i jego grupy docelowej. Programy lojalnościowe oferowane przez firmę nie są przypadkowe. Kompleksowa analiza firmy i grupy odbiorców - klientów - to podstawa tworzenia strategii. Późniejsza ciągła analiza programów lojalnościowych pozwala nieustannie modyfikować strategię zgodnie z zaistniałymi potrzebami.

Karty podarunkowe

Sparta Gift Card pomaga obsługiwać karty podarunkowe w sklepach stacjonarnych i internetowych. Program ten pomaga modyfikować oferty zgodnie z aktualnymi trendami oraz dopasować ją do potrzeb klientów. Karty podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy budować relację z klientem oraz poprawić wyniki finansowe. Specjaliści ze Spratavity znajdują najlepsze rozwiązania w kwestii formuł stosowania kart podarunkowych i wynikających z nich korzyści.

 

Analiza danych

Sparta Analytics to jedna z flagowych usług Sparta Loyalty. Firma gwarantuje pełną analizę danych. Pomaga zoptymalizować i ulepszyć funkcjonowanie programu lojalnościowego. Jak to działa? Na podstawie zebranych informacji o klientach (za pomocą programu lojalnościowego) analitycy  wyciągają wnioski, a następnie personalizują ofertę. Sparta Analytics tworzy również całe scenariusze programu, oraz określa wskaźniki, które ten program monitorują i informują, co trzeba zmienić, aby całość lepiej funkcjonowała.

 

Konsulting

Sparta Consulting Services gwarantuje nam sukces na poziomie dopasowania gratyfikacji do potrzeb i oczekiwań klientów. Specjaliści ze Sparta Loyalty, dzięki pełnej analizie danych, dopasowują ofertę do klienta, a następnie opracowują strategię, wdrażają ją, oraz badają efekty. W razie potrzeby wdrażają też udoskonalenia i służą pomocą na każdym etapie.

 

Sparta Loyalty to marka ciesząca się renomą w branży. W swojej działalności obsłużyła już ponad 40 firm, wdrożyła kilkadziesiąt programów lojalnościowych dotyczących różnych branż (spożywczej, odzieżowej, meblowej, paliwowej). Na stronie internetowej firmy można przeczytać rekomendacje zadowolonych klientów. Jest to najlepszy dowód na to, że usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie, a firma ma w swoich szeregach naprawdę świetnych profesjonalistów. Spartavity cieszy się również dużym uznaniem wśród konkurencji, dzięki projektom dla dużych firm, zrealizowanych  z powodzeniem.

 

Analiza programów lojalnościowych i inne usługi Spartavity

Podobne artykuły