Wieczór kawalerski – co warto wiedzieć?

Organizacja

06-02-2022

Zbliża się wielki dzień czyli ślub warto więc urządzić wieczór kawalerski. Pokażemy ci, jak najlepiej to zorganizować ten wieczór w ciekawy sposób. Ta impreza zazwyczaj jest kierowana do świadka i przyjaciół panna młodego.

Kiedy zorganizować wieczór kawalerski?

Data wieczoru kawalerskiego jest ustalana za zgodą pana młodego. Przed ślubem większość przyszłych partnerów zwykle myśli o zapraszaniu ludzi na śluby, wesela, końcowe przygotowania i dopinanie imprezy na ostatni guzik. Przyjęcie kawalerskie planowane jest zazwyczaj krótko przed ślubem, jednak zalecamy, aby wydarzenie zostało zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem ze względu na nieprzewidywalność. Harmonogram organizacji wieczoru kawalerskiego jest jednak ograniczony, ze względu na konieczność spięcia planów pana młodego i zaproszonych gości.

Kto organizuje wieczór kawalerski?

Organizowanie wieczorów kawalerskich zawsze było wyzwaniem. Pamiętaj, że w naszej, polskiej kulturze rolę organizatora przejmuje świadek pana młodego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie zerwaniu z tradycją i planowaniu wszystkiego z panem młodym lub w większą liczbą przyjaciół. Trzeba tylko wyznaczyć rolę głównego organizator czyli osobę, która zepnie wszystko razem.

 Wieczór kawalerski – co warto wiedzieć?

Trzeba pamiętać, że zorganizowanie wieczoru kawalerskiego nie jest zbyt tanie. Można jedna je zorganizować w mniejszych sumach pieniędzy. Trzeba tylko pomyśleć o tym, co przyniesie szczęście panu młodemu. W zależności od możliwości, można zrobić zwykłą "domówkę", gdzie grupa mężczyzn prawdopodobnie zamówi przekąski i alkohol i będzie się dobrze bawić.

Jak spędzić niezapomniany wieczór kawalerski?

Dla większości fanów sportu i aktywnego spędzania czasu, wieczór kawalerski powinien zawierać liczne atrakcje i aktywności sportowe. Miłośnicy rejsów łodzią mogą cieszyć się atrakcjami wodnymi w czasie rejsu statkiem do białego rana. Natomiast pan młody, który jest fanem wojska, ucieszy się z gier wojennych i z radością będzie biegać przez las w moro. Możliwości wykraczających poza mocno zakrapianą imprezę w barze czy klubie jest naprawdę dużo.

 

Podobne artykuły